Наше опитування
Хто дурак

«Кремлівський стратег» у стінах оборонного відомства України

В час гібридної війни з боку країни-агресора, колишньої імперської, потім радянської, а сьогодні Російської Федерації, де загарбницька сутність – єдиновірна, нація знову об’єднана палким і рішучим бажанням дати жорстку відсіч ворогу. Завдяки діям всього українського суспільства - героїв Збройних Сил України, учасників Майдану, Революції Гідності, патріотів-козаків, потужній і багаточисельній армії волонтерів та самооборонців Майданів в областях вдалося частково зупинити ганебні плани «кремлівської верхівки» по створенню т.зв. «новоросії» - бандитської території на нашій Богом даній рідній землі, відкинути окупантів та не дати захопити південно-східні області нашої держави.

Переважна більшість сучасних українських козаків з честю пройшли воєнні жорсткі іспити і сьогодні займаються виховною та волонтерською службою своїй країні, що варто нескінченних похвал.
Поряд з цим, в різних громадських структурах, при органах влади та зокрема на рівні міністерства оборони залишилися дивні і незрозумілі випадки, коли в керівному складі є представники «прокремлівських адептів таємної боротьби», які можуть підтримуватися ворожою розвідкою та урядом РФ. 

Зокрема, мова сьогодні піде про такого собі «десятого або двадцятого» т.зв. «гетьмана» та «кАзака» Костюка Олександра Володимировича, який тривалий час знаходиться у центрі «загадкових» події та змов з прямими супротивниками української незалежності і суверенітету, активно співпрацював на різних антиукраїнських подіумах - ганебних платформах, що організовувалися такою неурядовою структурою РФ, як «Центр сприяння структурного розвитку державних економічних програм та національних проектів «Кремлівська стратегія» в обличчі президента Мінгальова В.Ю. (російський політик, який впроваджував ідеї т.зв. «м’якої сили» РФ на міжнародному рівні, зокрема в Україні), активно спілкувався та контактував з принциповими та небезпечними ворогами України на кшталт Глаз’єваС.Ю. (радник президента РФ, один з основних організаторів спроб окупації Одеської та Харківської областей шляхом проведення т.зв. «референдуму» і проголошенням т.зв. «Одеської та Харківської народних республік»), які готували агентів впливу кремля в областях і містах нашої країни, намагалися керувати руйнівними процесами в період бандитської влади «януковців» та в часи окупації АР Крим Російською Федерацією, нападу разом з терористами на Донецьку і Луганську області. На громадських заходах в районах і містах цей т.зв. «гетьман» Костюк О.В. намагається показати бурхливу діяльність, хоча побратимам і всім чесним козакам учасникам волонтерського руху і бойових дій проти окупантів добре відомі його стосунки з такими промосковськими діячами, які не раз потрапляли в поле зору українських спецслужб за пропаганду т.вз. «русского мира» на теренах нашої держави, як Олександр Панченко, Михайло Ямненко, Вадим Жмурін та інші.

Так, Костюк О.В. (08.12.1960р.н., уродженець с.Тиниця, Бахмацького р-ну, Чернігівської області) у 2011-2013 роках спільно з керівництвом Центру «Кремлівська стратегія» в обличчі Мінгальова В.Ю., Ямненка М.І. та за кураторства Глаз’єва С.Ю. організували ряд заходів, спрямованих на агітацію українців до вступу у т.зв. «Митний простір». «Український офіс» вищезазначеної неурядової організації РФ знаходиться в Україні за адресою: м. Київ, вул. Харківське шосе, 160, ПрАТ «Універсам «Київ» (кінцевий бенефіціарний власник зазначеної нерухомості Костюк О.В.).

Після вищезгаданих подій, Костюк О.В. з подання Глаз’єва С.Ю. був нагороджений Мінгальовим В.Ю. орденом (рос.) «Святого благоверного великого князя Дмитрия Донского» за вагомий внесок у справу приєднання України до т.зв. «Митного союзу» з Російською Федерацією (нижче наведено ряд інших нагород О.Костюка зі штампами РФ).

Деякі з нагород отримані О.Костюком «завагомий внесок у справу приєднання України до т.зв. «Митного союзу» з Російською Федерацією».

Згодом, у 2016 році за «рекомендаційним листом» віце-президента «Центру сприяння структурного розвитку державних економічних програм та національних проектів «Кремлівська стратегія» (неурядова структура РФ з центром у м. Москва) у справах козацтва в Україні Ямненка М.І. наш «кремлівський стратег» був делегований до Громадської ради при Міністерстві культури України для участі у діяльності робочої групи з питань захисту національних меншин в Україні (фактично отримав можливість впливати на гостре та вразливе (штучно актуалізоване російською владою та проросійськими силами в Україні) питання окремих національних меншин в Україні).


Поряд з цим, у 2017 року т.зв. «гетьман» Костюк О.В. увійшов до складу Громадської ради при Міністерстві оборони України у якості уповноваженого члена та голови «Комітету територіальної оборони і резерву ЗС України» (далі по тексту «Комітет»), як громадський діяч та керівник Всеукраїнської громадської організації «Соборне гетьманське козацтво» (фактично отримав доступ важливої складової української оборонної стратегії – резерву Збройних сил України).

Виникає багато питань до особи Олександра Костюка з приводу пропаганди не тільки «русского мира», а і його небезпечної ідеології необхідності панування т.зв. "окремого корінного козацького народу", яка свідомо розділяє українське суспільство на т.вз. «грічкосіїв» і «кАзаков», тобто расово розділяє наш народ на штучні, видумані «царатом» і кремлівськими підступними політиканами касти, що для недосвідчених людей не зовсім зрозуміло, а в період нової агресії РФ і окупації Криму, може сприяти внутрішнім «чварам» і розколу серед громадян нашої країни. Російська тактика дуже примітивна і зрозуміла: «щоб таємно впливати на політичні події в нашій країні, треба допомагати таким "костюкам" і чим більше їх буде тим краще для кремля».

Також, залишається таємницею, з якими реальними цілями такі «емісари», прикриваючись посвідченнями від високих державних інстанцій, їздять у воєнний (!) час по областях, проводять збори у військкоматах, збирають інформацію щодо мобілізаційного резерву Збройних сил України та досі займають важливі пости в громадських установах, які можуть надавати право і підстави спілкуватися з військовими і громадянами, якім увірено зберігати державну таємницю. Куди піде отримана "костюками" інформація? Питання риторичне...

Довідково: в 2017 році О.Костюк організовує та реалізовує ряд поїздок до більшості областей України (зокрема Одеську та Харківську, що найбільш цікаві РФ) для зустрічі з військовими комісаріатами та збору інформації, щодо наявного резерву Збройних Сил України (на фото О.Костюк на одній із згаданих зустрічей).
 
Зокрема, у 2017 році Костюком О.В. укладено договір про цивільно-військове співробітництво між Міноборони України та підконтрольною останньому ВГО «Соборне гетьманське козацтво», щодо розширення очолюваного ним «Комітету територіальної оборони і резерву ЗС України» (фактично «Комітет» отримав дозвіл на збір відомостей щодо військового резерву людських ресурсів), а у 2020 році ініційовано створення т.зв. «експертної групи військових експертів» (функціонуватиме при згаданому «Комітеті»), що буде формуватися з числа громадських діячів організацій козацького спрямування, колишніх військових тощо, які будуть займатися збором та аналізом інформації щодо питань військового обліку, призовників, військовозобов’язаних та резервістів ЗС України з подальшим об’єднанням у т.зв «єдину базу даних».

Також у лютому п.р., з метою отримання державного фінансування на реалізацію своїх намірів, Костюком О.В. з позиції голови «Комітету» що діє при МО України, було направлено на профільний комітет Верховної Ради України законопроект «щодо удосконалення питань військового обов’язку та ведення військового обліку №3553 (рекомендований до ухвали у другому читанні).

Таким чином, особа в обличчі громадянина України Костюка О.В., що можливо діє в інтересах державних та неурядових організацій Російської Федерації, прямо дотична до реалізації важливої складової української оборонної стратегії – резерву Збройних сил України, а також має безпосередній вплив на гостре та вразливе питання окремих національних меншин в Україні, що становить пряму загрозу обороноздатності та держаній безпеці України в цілому.

На сьогодні, кожному громадянину та патріоту України, має бути чітко зрозумілим, що в час продовження бойових дій на сході України з боку окупантів, ведення агентурної роботи, підготовки диверсійних операцій та пошуків політичних поплічників, які за «тридцять срібників» готові продати свою Вітчизну - одним з головних завдань «путінських» підлеглих на нашій землі є «холить» і «лелеять» та фінансово накачувати таких "костюків".

Вітчизняна історія, на жаль, наповнена гіркою правдою про отаманів зрадників, боягузів та підлеглих «московитів», що допомагали неволити та знищувати Конституції і Вольності Запорозького козацтва. Сьогодні, як ніколи важливо не допускати наявності таких перевертнів від проросійського козацтва до отримання секретної інформації, за суворими законами воєнного часу, бойовими традиціями нашим предків - славних українських січовиків, давати адекватну оцінку і відсіч їх ганебним діям, «виганяти в шию» з рад при державних структурах, а відповідним органам пильно перевіряти їх зв’язки та «дружків», які можуть спільно працювати на інтереси супротивника та їх розвідок. Громадські ради при міністерстві оборони України та інші держструктури необхідно перевіряти на наявність таких т.зв. «гетьманів - кремлівців» і діяти згідно Воєнної доктрини України, а небезпечним ідеологемам на кшталт «кремлівської стратегії» давати чітку правову принципову оцінку.

Також не секрет, що під дахом таких організацій по країні можуть з легкістю діяти багато підпільних та ворожих центрів впливу, накопичення і розповсюдження антиукраїнської літератури, пропаганди насильства, тощо. За красивими назвами і барвистими титулами, як у нашого "Троянського коня" Олександра Костюка, може продовжувати діяти ворожа агентура та промосковські сили.
Сьогодні, як ніколи, треба зрозуміти необхідність швидко діяти всім органам і громадським структурам на недопущення наявності сумнівних діячів та агентів кремля в Україні. Замішані в різних ворожих "кремлівських стратегіях", які забрали життя десятків тисяч наших героїв на фронті і лишили домівок і майна мільйонів громадян, не мають морального права очолювати і керувати громадськими радами та проводити всеукраїнські заходи із своїми «темними планами».
Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
оновити, якщо не видно коду
Введите код:
Лента новин
Николаевскую область вернули в "оранжевую" зону 11:26Ізраїль відкинув пропозицію Єгипту про перемир’я з ХАМАС 11:24В Україні набув чинності закон про заочне засудження 11:20В Умані вчителі та батьки протестують проти закриття шкіл 19:25Українців попереджають про сильні пориви вітру та заморозки 17:16Коронавірус: в Україні не залишилося "червоних" областей 17:12Росія відпустила українського політв'язня після 7 років колонії 17:05Окупанти за добу 16 разів порушили «тишу»: двоє українських бійців загинули, один поранений 10:09В Україні за добу виявили 8404 нових випадки COVID-19 10:05Український «паспорт вакцинації» можуть запустити до 1 липня - МОЗ 16:27Протести у Колумбії: загинули 24 особи 16:22Визначилися фіналісти Ліги чемпіонів 10:00Минулої доби бойовики 19 разів порушили режим тиші, двох військових поранено – штаб ООС 08:52В Україні за добу підтвердили 6038 нових випадків COVID-19, померли 374 людей 08:48МОЗ знищило дані публічних осіб, які записались на вакцинацію поза чергою 21:39
Партнери
Приватний кабінет
только у нас скачать купить шаблоны dle по низким ценам